У понеділок, 11 липня, в Обухівці на трасі Р-52 сталася ДТП. Водій фури врізався у відбійник і з’їхав на узбіччя. Інцидент стався близько 11.40. Про дорожньо-транспортну пригоду повідомляє “Інформатор”.
За словами водія, перед ним загальмував легкових, щоб пропустити пішохода. Швидко зупинити завантажену фуру у нього не вийшло. На щастя, ніхто не постраждав.
На місці ДТП працювали поліцейські. Проїзд цією ділянкою траси ускладнено.





Лана Дніпренко









