Один снаряд влучив в сарай. Постраждала худоба.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Під ворожий вогонь «Ураганами» потрапило село Мар’янське в Зеленодольській ТГ: там пошкоджено будинок, з людей ніхто не постраждав. Окрім цього, внаслідок влучання снаряду в сарай постраждала худоба, яку вирощували на забій восени. Декілька тварин загинуло».-написав Лукашук.
Також він повідомив, що ворог вдарив по Новосеменівці, що в Апостолівській громаді. За попередньою інформацією, постраждалих немає, але є пошкодження трактору, вікон у житлових будинках, господарчої споруди.
В інших районах Дніпропетровщини ніч минула спокійно.
«Вчора окупанти знищували сараї і трактори, сьогодні – худобу. Друга армія світу «демілітаризує» наших селян. Нехай сьогоднішній день буде мирним»,-написав Лукашук.









