11 липня, близько 22:00, патрульний екіпаж помітив дорожньо-транспортну пригоду на Набережній Заводській. Автомобіль Honda з’їхав на узбіччя і застряг на відбійнику.
Патрульні одразу під’їхали до транспортного засобу. В салоні перебував водій, якого затисло всередині. Чоловік кричав від болю, оскільки в нього була ампутована одна нога, а інша також мала сильні ушкодження.
Поліцейські одразу надали домедичну допомогу потерпілому — наклали турнікети на обидві кінцівки та викликали швидку допомогу й рятувальників, аби звільнити водія з салону пошкодженої автівки.
Також патрульні огородили місце ДТП та змогли відключити живлення, оскільки в авто був пробитий бак із пальним.
Незабаром рятувальники деблокували кермувальника, а швидка ушпиталила його.
Деталі можна побачити на відео з нагрудних камер поліцейських.
Юлія Олександрова









