14 липня війська рф знову вдарили по Криворізькому району. Навмисно поцілили по населеним пунктам. Вночі під удари потрапили Велика Костромка, вранці – Зеленодольськ.
Агресор бив зі ствольної артилерії. Снаряди втрапили в паркову зону та стадіон спортивної школи. А ще вдарили по місцевому ліцею. У корпусі вибиті вікна.
Людей не зачепило – ніхто не постраждав.
Рятувальники та поліція продовжують перевіряти території після обстрілу.
ДСНС показала фото з пошкоджених територій.

Юлія Олександрова








