18 липня окупанти знову атакували Дніпропетровщину з повітря. Ракета поцілила у елеватор в Синельниківському районі, а також влучила по шкільному подвір’ї.
На жаль, знищено більше п’яти тисяч тонн зерна. Попередньо відомо, що люди не постраждали.
Ситуацію доповів голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Наша область знову під російським вогнем. Ворог обстріляв Синельниківський район.
Ракета поцілила у елеватор. Там зруйновані склади з більш ніж п’ятьма тисячами тонн зерна.
Ще один удар прийшовся по шкільному подвір’ї. Пошкоджені фасад та покрівля місцевого ліцею, вибито понад 50 вікон.
І є влучання у приватне обійстя місцевих мешканців.
Попередньо, під час атаки люди не постраждали.
Російська орда знову стріляє у мирних людей. Ніяких військових у селах не було.
Ця атака в черговий раз доводить: російська армія – армія-терорист, – написав Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









