Обстрілом в декількох селах пошкоджено лінії електропостачання і газові мережі, зачепило також сільгосптехніку.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«О 2-й годині ночі окупанти вдарили з РСЗВ по Нікопольському району. Близько 20 пострілів прийшлося на прикордонні території Червоногригорівської громади. На щастя, минулося без жертв і без руйнувань»,-написав він.
Поцілив ворог і по Криворізькому району. Дісталося двом громадам: Широківській та Зеленодольській.
«Обстрілом в декількох селах пошкоджено лінії електропостачання і газові мережі, зачепило також сільгосптехніку. Без жертв. В інших районах області ніч минула мирно. Наразі ситуація повністю контрольована»,-написав Лукашук.









