На місці працюють вибухотехніки.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Маємо обстріли декількох населених пунктів у Криворізькому районі. Вночі ворог з «Ураганів» обстріляв Малу Костромку: в селі пошкоджено три домоволодіння, господарчі споруди, водопровід та газопровід. Постраждалих немає. Касетними боєприпасами окупанти також вдарили по Апостолівській громаді, село Українка. В населеному пункті виявлено снаряди, які не здетонували, на місці працюють вибухотехніки. Головне – люди неушкоджені, інформація щодо руйнувань з‘ясовується»,-написав Лукашук.
Поцілили і по околицям Зеленодольська. На щастя, минулося без жертв і без руйнувань.
У всіх інших районах ніч минула без надзвичайних ситуацій. Наразі ситуація в області і на її кордонах контрольована.









