Знищено один будинок. Майже тисяча мешканців залишилися без світла.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Ніч була напруженою у Нікопольському районі. Російські війська кілька разів накрили його вогнем з «Градів». Направили на нічний Нікополь та Червоногригорівську громаду до 80 снарядів. У Нікополі знищений один приватний будинок, пошкоджені 15 приватних будинків і приблизно стільки ж господарчих споруд. Виведено з ладу електромережу. До 1 000 людей залишилися без світла. На місці працюють електрики»,-написав Резніченко.
Також він повідомив, що є руйнування на двох місцевих підприємствах. На одному з них сталося загоряння. Вогнеборці приборкували полум’я кілька годин.
Попередньо, люди не постраждали.
У Червоногригорівській громаді минулося без жертв та руйнувань.
У інших районах області наразі спокійно.











