На житлові квартали прилетіли 60 снарядів з «Градів».
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Напружена ніч тривог і обстрілів. Під ворожий удар потрапили два райони області Нікопольський та Криворізький. Російські війська двічі обстріляли Нікополь. На житлові квартали прилетіли 60 снарядів з «Градів». Попередньо, люди не постраждали»,-написав Резніченко.
Один будинок знищено, майже 50 – пошкоджено, зачепило й зо три десятки господарських споруд. На двох приватних подвір’ях сталися займання. Полум’я рятувальники приборкали.
Обстрілом понівечені будівлі та техніка трьох місцевих підприємств, а ще понад 100 сонячних панелей.
У місті перебито дві лінії електропередач. Без світла більш ніж 3 000 нікопольчан.
На місці працюють аварійні бригади електриків.
Також Валентин Резніченко повідомив про обстріл Криворізького району.
«У Криворізькому районі ворог накрив «Ураганами» Карпівську та Широківську громади. У Широкому є руйнування житла. Поранена 44-річна жінка. Їй надали допомогу – лікується удома»,-написав голова Дніпропетровської ОДА.















