Інцидент стався 4 серпня, близько 5:00. До магазину по вулиці Святослава Хороброго вдерся чоловік.
Злодій аргументував свої дії тим, що він просто хотів прокотитися на самокаті.
Коли правоохоронці прибули на місце, то побачили пошкоджені вхідні двері та виявили у приміщенні невідомого чоловіка. Він був напідпитку і спробував пручатися.
Спочатку містянин намагався видати себе за охоронця магазину, але потім зробив відверте зізнання – проник до торговельного закладу, аби покататися на електросамокаті.
На місце події було викликано СОГ. Та чоловіка «прокотили» до відділу поліції.
Юлія Олександрова









