Російська армія била по Нікопольському та Криворізькому районах.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Ніч ударів ракетами та «Градами»… Російська армія била по двох районах – Нікопольському та Криворізькому. Нікопольський атакувала тричі. Під вогонь потрапили чотири села у двох громадах. По Марганецькій громаді стріляли з «Градів». 20 прильотів ворожих реактивних снарядів. На щастя, минулося без постраждалих»,-написав Резніченко.
По Червоногригорівській громаді ворог поцілив двома ракетами Х-59.
У селі Кам’янське вибухи знищили два приміщення аграрної компанії, пошкодили чотири її склади, обладнання та транспорт. Також понівечені 9 житлових будинків. Попередньо, люди не постраждали.
«У Криворізькому районі ворог зі ствольної артилерії обстріляв Зеленодольську громаду. Люди неушкоджені»,-написав Резніченко.













