Під час конфлікту затриманий дерев’яною палицею побив 20-річного потерпілого. Чоловіка госпіталізували до міської лікарні.
6 серпня до поліції надійшло повідомлення про конфлікт на подвір’ї по вулиці Автобуду.
Попередньо встановлено, що між двома чоловіками виникла сварка, під час якої 20-річний затриманий дерев’яною палицею наніс потерпілому тілесні ушкодження.
Агресора затримали. На місці події правоохоронці вилучили знаряддя злочину – дерев‘яну палицю.
Сьогодні суд обрав чоловіку запобіжний захід – тримання під вартою.
Йому загрожує позбавлення волі на строк до 8 років.
Юлія Олександрова









