Злочин стався 27 серпня в одній з аптек по вулиці Чернишевського. Чоловік розраховувався на касі за ліки, в цей час двоє нападників зухвало поцупили у нього гроші та почали тікати.
На щастя, свідки події допомогли 35-річному потерпілому затримати двох підозрюваних.
Їх передали поліцейським.
Правоохоронці затримали 36-річну жінку і 46-річного чоловіка та вилучили викрадені кошти.
Грабіжникам загрожує до 10 років позбавлення волі.
Юлія Олександрова









