У Кам’янському декілька хлопців напали на працівника поліції.
Жертвою грабіжників став 39-річний поліцейський, який повертався пізно ввечері додому.
Молодики підійшли до старшого сержанта поліції поблизу зупинки громадського транспорту та завдали йому кілька ударів по голові.
А коли поліцейський впав на землю, змовники забрали у нього мобільний телефон і сумку, у якій знаходились документи, зокрема службове посвідчення, та гроші.
З переломом нижньої щелепи та струсом мозку поліцейського госпіталізували.
Нападників встановили та затримали. Ними виявилися четверо місцевих мешканців віком від 15-ти до 25-ти років.
За розбій фігурантам загрожує до 15-ти років позбавлення волі.
Юлія Олександрова









