Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі області.
Про це повідомляє військова адміністрація області.
-Росіяни ударили по енергетичній інфраструктурі. Не можуть змиритися з поразками на полі бою. Уже працюють усі служби. Відновимо все з максимально можливою швидкістю, – йдеться у повідомленні.
Юлія Олександрова









