12 вересня ворожих атак на нашу область не сталося.
Ситуацію на вечір повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Сьогодні вдень обстрілів на території Дніпропетровщини не було. Лунало чотири тривоги і я вдячний усім, хто не ігнорує їх та переходить до укриттів. Кордони області надійно захищені Збройними силами України, – написав Микола Лукашук.
Також він проінформував населення щодо радіаційного фону в області.
-Радіаційний фон на Дніпропетровщині залишається в нормі. Не кваптесь скуповувати в аптеках пігулки йоду про всяк випадок. Профілактика без нагальної потреби несе більше шкоди, аніж користі, – застеріг очільник області.
Юлія Олександрова









