12 вересня на електронні скрині шкіл №1 та №2 прийшли підозрілі листи. В них повідомлялося про те, що навчальні заклади начебто заміновані.
Оскільки діти навчаються дистанційно, у класах знаходилися лише вчителі. Усім педагогам довелося евакуюватися зі шкіл.
На місце прибули вибухотехніки, які обстежили приміщення, повідомляє Інформатор.
Попередньо відомо, що вибухонебезпечних предметів вони у школах не виявили.
Юлія Олександрова









