Пошкоджено житлові будинки, господарчі споруди, стадіон та газопровід.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Чотири рази зі ствольної артилерії та «Градів» гатили по Нікополю й Марганецькій громаді. Пошкоджено 16 житлових будинків, господарчі споруди, стадіон та газопровід. Люди вціліли»,-написав Лукашук.
В інших районах – ніч минула тихо.
Радіаційний фон на Дніпропетровщині залишається в межах норми.











