Вночі під ударом опинився Нікопольський район.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Три десятки снарядів випустили російські окупаційні війська по Нікополю. В місті виникло дві пожежі – горів гараж та приватне помешкання. Всього пошкоджено 18 житлових будинків, де мирно спали цивільні люди. Також 9 господарчих споруд, 5 ліній електропередач, два газопроводи, автівка, трансформаторна підстанція та неексплуатований магазин. Попередньо, без жертв. Тривають роботи з відновлення електропостачання»,-написав він.
Гатив вночі ворог і по околицям Марганецької громади. Масштаби руйнувань з‘ясовуються.
В інших районах регіону – без надзвичайних подій.
Також, Лукашук нагадав, що уламки снарядів після обстрілів чіпати не можна.
Учора піротехніки виявили й знешкодили кілька реактивних та артилерійських снарядів та гранату. В с. Мар’янське снаряд 122мм від РСЗВ «Град» застряг просто в кімнаті будинку.

















