Увечері 14 вересня окупанти вдарили ракетами по Кривому Рогу.
Про це повідомив начальник Криворізької ВА Олександр Вілкул.
-Кривий Ріг – ракетний удар. Залишайтесь у укриттях.
Нічого не знімайте та не викладайте у соцмережі, – написав він.

Юлія Олександрова









