15 вересня вороги знову запустили ракети по Кривому Рогу. Усіх мешканців закликають перебувати у безпечних місцях.
Про обстріл повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
-Кривий Ріг – ракетний удар. Залишайтесь у укриттях.
Нічого не знімайте та не викладайте у соцмережі, – написав Вілкул.
Юлія Олександрова









