По Нікопольській та Марганецькій громадах випущено приблизно 50 ракет РСЗО «Град» та стався обстріл з тяжкої артилерії.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Пошкоджена лінія електропостачання, без світла – більше 700 родин. Людей не зачепило. Наслідки обстрілів усуваються. В результаті – пожежа на складі з документами, пошкоджені адмінбудівля, пункт орохони одного з підприємств, санаторій, 10 приватних будинків, газопровід та більше сотні сонячних панелей. Людей не зачепило»,-написав він.
Тільки-но ворог зробив атаку Нікополя доронами-камікадзе зі сторони Енергодару.









