По двох громадах выпустили понад 40 снарядів.
Про уже повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Окупанти вдарили по Нікопольському району. Били з «Градів» та важкої артилерії. Нікополь обстріляли двічі. Як наслідок – пошкоджено з десяток житлових будинків, господарчі споруди, легкові автівки, електромережі та водогін. На щастя, без постраждалих»,-написав він.
Вже вранці армія рф обстріляла Марганецьку громаду. Зачепило лінію електропередач, кілька тисяч родин без світла. Попередньо – люди неушкоджені.
Інші райони Дніпропетровщини – без надзвичайних подій.










