У Дніпрі на транспортній зупинці померла жінка.
Відомо, що пасажирці стало зле у тролейбусі. Їй допомогли вийти з салону. Жінка залишилася на зупинці на вулиці Робочій і просила не викликати швидку допомогу. Але водій та кондуктор все одно зателефонували медикам.
Але заявку чомусь приймати відмовилися.
Жінка залишилася одна на зупинці.
«Швидка» прибула вже тоді, коли жінка була вже мертва. Медики констатували смерть містянки.
На її обличчі були травми від падіння з лавки. Загиблою виявилася 65-річна місцева мешканка.
Можливо, медики «швидкої» могли б врятувати жінку, аби прибули вчасно.
На місце викликали слідчих, аби з’ясувати усі обставини події.
Юлія Олександрова









