Ворог не припиняє тероризувати мирні громади Дніпропетровщини.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Вчора пізно ввечері росіяни з «Градів» вдарили по самому Нікополю. Випустили близько 20 ракет. На жаль, внаслідок атаки загинув один чоловік 1987 року народження. Пожежі, що виникли через обстріл, пошкодили господарчі споруди й гаражі. Також в місті зачепило зо два десятки житлових будинків, адмінбудівлі, лікарні, музей, кафе, кіоски. Понівечено автівки, також пошкоджено газогін й лінії електропередач»,-написав він.
У Кривому Розі через ворожий дрон-камікадзе зайнялася будівля. Пожежу ліквідовано, постраждалих немає.
В інших районах області ніч минула тихо.
Радіаційний фон на Дніпропетровщині – в межах норми.












