Під ворожим вогнем опинилися три громади.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Окупанти вдарили по Нікополю. Поцілили по житловим будинкам, понівечили півтора десятка осель, господарські споруди, автівки. В Марганецькій ТГ обстріляли два населені пункти. В самому Марганці сталася пожежа, яку вже загасили. Один приватний будинок знищено, ще з десяток пошкоджено. Зачепило також будівлю спортивної школи, сквер, газопровід, лінії електропостачання»,-написав він.
Червоногригорівська громада теж потрапила під удар, наслідки з‘ясовуються.
Попередньо – всюди без постраждалих.
В інших районах Дніпропетровщини ворожих обстрілів не зафіксовано.
Показники радіаційного фону в області залишаються в межах норми.













