В Дніпрі на Січеславській набережній 1-го жовтня зібралися рідні військовополонених. Близько 150 містян влаштували мітинг, щоб вкотре нагадати, що в полоні залишається багато людей й треба прискорювати процес їхнього повернення.
Станом на сьогодні рашисти утримують в полоні близько 2,5 тисяч українців, серед яких багато жінок і цивільних. Про це днями розповіла віце-прем’єрка із питань реінтеграції Ірина Верещук.
– Ми говоримо про 2,5 тисячі полонених. Люди залишаються в полоні, і найгірше – там залишаються цивільні. Вже кілька обмінів підряд цивільних не відпускають. Треба ставити питання руба і вимагати відпускати цивільних. Цивільні мають бути повернуті, а не обмінені, – наголосила вона.





Лана Дніпренко









