Українців просять сьогодні з 17.00 до 22.00 зменшити споживання електроенергії.
Це допоможе пройти критичні навантаження електромереж.
Про це просять державні керівники та очільники окремих областей, зокрема, й Дніпропетровщини.
Так до громадян звернувся начальник ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул:
– Промисловим підприємствам повністю відключити все енергоємне обладнання. Під особисту відповідальність керівника кожного підприємства. Рекомендую прямо зараз відпустити людей додому.
– Вуличне освітлення у місті буде частково відключено.
– Прошу мешканців міста не включати будь-які енергоємні побутові прилади.
– Кількість міського електротранспорту на лініях буде дуже обмеженою. Тому рекомендую всім досі бути вдома.
– Будь-яку рекламу, у тому числі вивіски на магазинах – вимкнути.
Якщо цього не зробити – буде примусово відключено все місто.
До речі, це стосується також Дніпра та інших населених пунктів області.
-Обласна влада вже звернулася із відповідним проханням до очільників всіх громад Дніпропетровщини. Закликаю жителів області також обмежити споживання електроенергії в оселях, – додав голова облради Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









