Це перша ніч без сирен та атак за останні кілька місяців.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Починаємо день з хороших новин: ніч на Дніпропетровщині минула без ворожих атак. Все спокійно.Показники радіаційного фону – в нормі»,-написав він.









