Під ворожий вогонь потрапили
Нікопольська, Марганецька та Мирівська громади.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Окупанти вдарили по Нікополю, внаслідок чого поранення дістав чоловік 1983 року народження. Його шпиталізували. В місті понівечено з десяток житлових будинків і господарських споруд, газогін, електромережі. Пошкоджено підприємства, шиномонтаж, готель, магазини, заправку. На АЗС одну будівлю знищено»,-написав Лукашук.
Також окупаційні війська рф відкрили вогонь по Мирівській та Марганецькій громадам. Люди неушкоджені.
В інших районах області ніч минула без надзвичайних ситуацій.




Ганна Рудська









