У місті пошкоджено з десяток будинків. Обійшлося без постраждалих.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Окупанти поцілили по підприємству. Пошкоджено адмінбудівлю і декілька одиниць техніки. Прилетіло й по приватному сектору: зачепило з десяток житлових будинків, господарські споруди, гараж, газогін. Також понівечено п‘ятиповерхівку. На щастя – без жертв»,-написав він.
Інші райони Дніпропетровщини ворожих атак не зазнали.




Ганна Рудська









