Били з «Градів» та важкої артилерії по двох громадах – Нікопольській та Марганецькій.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«В Нікополі понівечено майже півтора десятка п‘ятиповерхівок і один приватний будинок, легкові авто, дитсадок, аптеку, банк та перукарню. В Марганецькій громаді зачепило електромережі, 10 тисяч родин лишилися без світла. Через ворожий обстріл було знеструмлено насосну станцію, близько 40 тисяч абонентів залишились без водопостачання. Наразі енергопостачання відновлено, проблему з водою майже вирішено»,-написав він.
В небі над областю вночі наші захисники збили три ворожі дрони-камікадзе.
В інших районах області все спокійно, ніч минула без надзвичайних ситуацій.




Ганна Рудська









