Накрили вогнем чотири громади – Червоногригорівську, Мирівську, Марганецьку та Нікопольську.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Терор Нікопольського району триває. Близько 80 снарядів від важкої артилерії і РСЗВ прилетіли по мирним населеним пунктам. В Нікополі внаслідок обстрілу постраждав один чоловік 1963 року народження. Загрози його життю немає»,-написав він.
Три пожежі в місті ліквідували рятувальники. Знищено три автівки і три господарські споруди. Обстрілом понівечено гуртожиток навчального закладу, понад два десятки житлових будинків й господарських споруд, газогони, електромережі.
В інших громадах зачепило приватні домоволодіння та господарські споруди. Люди неушкоджені.
Щодо інших районів Дніпропетровщини – ніч минула без надзвичайних ситуацій.







Ганна Рудська









