Керівники обленерго нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення електроенергії.
-При відключенні електроенергії обленерго має керуватися справедливим підходом, щоб усі споживачі перебували в рівних умовах. Якщо будуть встановлені факти зловживань, керівники компаній будуть нести персональну відповідальність, — заявив міністр енергетики Герман Галущенко.
За інформацією міністерства, найбільше скарг надходить з Києва, Київської області, Полтави та Львову.
У Дніпрі та області теж багато незадоволених споживачів, які вимагають справедливості щодо графіку відключень.
Юлія Олександрова









