3 лютого біля ТЦ «Приозерний» помітили натовп. Виявилося, що це були суборендатори, яких не пускали всередину. Люди хотіли забрати свої речі. А на вході було написано «Не працює».
Ситуацію прокоментував власник будівлі – «ПриватБанк». У пресслужбі компанії зазначають, що до 11 червня 2022 року нерухомість перебувала в оренді ТОВ «Алонза». 11 червня договір оренди достроково припинили. Причина була у несплаті орендної плати. Є рішення суду про зупинення експлуатації будівлі.
Тож «ПриватБанк», як власник, забезпечив виконання рішення суду шляхом закриття торговельного центру.
Юлія Олександрова









