Днями у Telegram-каналі “Чорний список” з’явилася скарга від дніпрянина. Чоловік стверджує, що купив в одному із супермаркетів міста колотий горох ТМ “Терра”. Та коли почав його готувати, то знайшов два камінці.
– У першому ж пакетику виявили спочатку один камінь, а потім і другий, розміром більше, ніж самий горох. Будьте обережні, або взагалі не беріть ТМ “Терра”. Стоматолог коштує набагато дорожче, – йдеться у повідомленні обуреного дніпрянина.
Лана Дніпренко









