16 вересня до лікарні Дніпра доставили 11-річного хлопчика з Дніпровського району. В нього діагностували отруєння парами бензину. Стан дитини був важким.
Старша сестра хлопчика розповіла, що він нюхав бензин, щоб, ймовірно, отримати насолоду. Матері в той момент вдома не було.
Інна Кот









