Окупанти продовжують нещадно гатити по Нікопольщині. Ввечері ворог цілив з важкої артилерії по Марганецькій громаді. І тричі вночі по самому – районному центру. Про це повідомили в Дніпро ОВА. Внаслідок обстрілів зайнялися літня кухня та господарська споруда. Вогонь рятувальники вже приборкали.








