На Дніпропетровщині Служба безпеки України ліквідувала крупне наркоугрупування. За версією слідства, зловмисники щомісяця продавали заборонені речовини на 1 мільйон гривень. Наркобізнес наладили троє мешканців Дніпра. Вони організували дві нарколабораторії, де готували та фасували заборонені речовини. Потім усе продавали через телеграм. Учасників наркоугрупування – затримали. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.








