Сьогодні ворог чотири рази гатив по Нікопольщині. Є жертва та постраждалі.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– За день окупанти 4 рази обстріляли громади району. Випустили більше двох десятків снарядів.
Били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Через обстріли у Мирівській громаді поранено двох чоловіків 30 та 58 років. Їх госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Пошкоджено інфраструктурне та аграрне підприємства.
Внаслідок атаки по селам Марганецької та Червоногригорівської громад загинув 77-річний чоловік.
Юлія Олександрова









