90-ті роковини. Четверта субота листопада для кожного українця є пам’ятною. Щороку у цей день Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 32-их, 33-их років минулого століття. Український інститут національної пам’яті пропонує долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Вона відбудеться 25 листопада о 16:00. Таким чином згадати тих, кого втратила держава під час Голодомору та штучних голодів. Цьогоріч вже вдруге будемо віддавати шану шану під час повномасштабного вторгнення. Ми як ніхто знаємо, як важливо зберігати пам’ять про трагічні події та злочини проти нашого народу, – говорять в Інституті національної пам’яті.








