Забажали побудувати елітне містечко. На Дніпропетровщині затримали зловмисників, які незаконно заволоділи землями Самарської затоки вартістю понад один мільярд гривень. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі. Злочинну схему організував колишній голова Новомосковської районної державної адміністрації та двоє кримінальних авторитетів. До співпраці залучили і місцевих підприємців. Шість учасників схеми отримали підозру. Поліціянти провели 30 санкціонованих обшуків за місцями проживання затриманих. Вилучено речі, які підтверджують злочинну діяльність. А саме, документацію, яка пов’язана із злочинною діяльністю, зброю, грошові кошти у сумі понад 200 тис доларів США, 80 тис євро, мобільні телефони, елітні автомобілі, чорнові записи. Наразі, до суду скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів тримання під вартою без визначення розміру застави.








