Близько 15 тисяч домівок без світла. Через складні погодні умови в ніч на 29 були знеструмлені оселі у близько 100 населених пунктах області. Штормовий вітер призвів до повалення дерев та масових поривів. Найбільше постраждали від негоди Дніпровський, Криворізький та Кам’янський райони. Для усунення наслідків лиха та відновлення електропостачання задіяно 37 бригад енергетиків та 39 одиниць техніки. У ДТЕК Дніпропетровські електромережі повідомили: пошкоджено 43 повітряних лінії та знеструмлено 469 трансформаторних підстанцій. У компанії запевняють – роблять все можливе, аби усунути ці пошкодження якомога швидше. Несприятливі погодні умови тривають. Є ризик падіння дерев та обриву проводів зостерігають у Дніпропетровській обласній раді. Через це мешканців просять за можливості не перебувати на вулиці.








