Страви з лушпиння, макухи та качанів кукурудзи. Вихідними, Дніпро доєднався до Дня пам’яті жертв Голодоморів. У середмісті пройшла акція “ЇДЛО”, яку влаштувала місцева молодь з організації “Пласт.Дніпро” та Молодіжного центру. Ha Європейській площі, в рамках заходу, учасники презентували їжу селян часів геноциду українського народу. Також, залучені запалили свічки пам’яті та роздали зацікавленим перехожим колоски. Детальніше про дніпровську акцію вшанування невинних жертв Голодомору – у сюжеті розповість Максим Фандій.







