3 грудня на Дніпропетровщині тимчасово заборонять вилов раків. Пов’язана заборона з періодом спарювання та виношування ікри тваринами з метою збереження їхньої популяції. Про це повідомили у Дніпропетровському рибо-охоронному патрулі. На всіх водних об’єктах заборона почне діяти з 1 грудня. Крім, Кам’янського та Дніпровського водосховищ, там вступить в дію аж з 15 грудня. Триватиме вона до 30 червня 2024 року. У цей період за вилов раків передбачено штраф до 680 гривень. За повторне порушення доведеться заплатити до 85 000 гривень або отримати покарання у вигляді трьох років за гратами. Крім цього, за кожного незаконно виловленого рака стягатимуть додатково 3332 гривень.






