У Дніпрі, як і по всій Україні, у суботу пройшов черговий пікет дружин військовослужбовців. Жінки вимагають права демобілізації чоловіків через 18 місяців служби. На мирну акцію протесту вийшли вже втретє. Планували ходу та через затяжну тривогу обмежилися пікетом. На мирній акції побувала наша Оксана Ващенко.








