Дніпро потерпає від негоди. Комунальники обробляють дорожнє покриття. Дороги обласного центру посипають 34 одиниці посипальної техніки. Задіяно 300 дорожніх робітників. Водіїв закликають пропускати спецтранспорт та без нагальної потреби не виїжджати у місто на власних авто. Адже збільшилася кількість ДТП, через аварії на мостах утворилися затори. Ожеледиця є і на дорогах області. Нині там працює спецтехніка повідомляють в ОВА. Вночі на Дніпропетровщині також очікують опади – дощ із снігом. Про це попереджає Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології. Вдень 15 грудня, синоптики обіцяють невеликий мокрий сніг та плюсову температуру








