Мобільний локдаун. Хакерська атака на компанію «Київстар» викликала збій у роботі мобільного оператора. З ранку 12 грудня абоненти київстару залишилися без зв’язку та інтернету. Також з’явилися проблеми із терміналами, що працюють на мобільних сім-картках. У компанії мобільного оператора перебої в роботі пояснили хакерською атакою. Своїм абонентам пообіцяли компенсації за відсутність зв’язку.







