Нецензурна лайка. Міський голова Дніпра Борис Філатов публічно принизив користувача соцмереж у коментарях під його черговим постом. Очільнику міста не сподобався інтерес до вчорашньої події під стінами міськради. Десятки дружин, матерів, рідних військових та небайдужих жителів зібралися у день прийняття бюджету, аби вимагати збільшення витрат на ЗСУ. Вже не вперше, Борис Філатов дозволяє собі ображати у соцмережах людей. Раніше учасників акції “Гроші на ЗСУ” називав корисними ідіотами”. Небайдужі створили петицію, де просять Президента України про посилення відповідальності аж до кримінальної, за публічні висловлювання та образи від посадових осіб.








