Святий Миколай на ковзанці. У Підгородному вихідними провели святковий захід на льду. Родина Фігуристів з Дніпра таким чином вирішила привітати дітей з числа ВПО та з будинків сімейного типу. Малеча безкоштовно провела час на ковзанці та отримала солодкі подарунки від Миколайчика. Які враження і емоції отримали дітлахи – розкажемо далі








